Електровелосипед Corso «Mirage» 20" дюймів рама складна алюмінієва, двигун 750W, акум. 48V20Ah літієвий, зібраний на 75%, у коробц

31 066 ₴
- Готово до відправки
- Код: MR-32560 (1)
- +380 (66) 305-24-10Ольга (оформлення замовлення)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електровелосипед Corso «Mirage» 20" дюймів рама складна алюмінієва, двигун 750W, акум. 48V20Ah літієвий, зібраний на 75%, у коробц»
ШАНОВНІ ПОКУПЦІ, звертаємо Вашу УВАГУ, що:
відправку здійснимо при мінімальній передоплаті
відправляємо у заводській упаковці
зарядний пристрій у комплекті
даємо талон із печаткою на електротранспорт
Характеристики:
1.Рама алюмінієва складна, колеса 20``. На зріст 155-190 см.
2. Вилка амортизаційна 38мм.
3. Двигун 750W, бренд MXUS.
Оснащений системою PAS (Pedal Assist System) – це електронна система, яка визначає факт та інтенсивність педалювання та передає сигнал контролеру електровелосипеда. У відповідь двигун додає потужність, допомагаючи користувачеві крутити педалі без різких ривків.
7 швидкостей: задній перемикач Shimano TZ-500, передниій перемикач шифтер Shimano Tourney SL-TX50, 7 швидкостей.
4. Акумулятор 48V/20Ah (літієвий), з`ємний.
5. 5 режимів швидкості, максимальна 45 км/год.
6. ЖК дисплей: відображає швидкість, заряд акумулятора, пройдений кілометраж.
7. Заднє гальмо – дискове 160мм, переднє гальмо - дискове 160мм.
8. Підсідельний штир – сталевий, з відкидним широким сидінням.
9. Шатуни – сталеві.
10. Кермо складне - алюміній.
11. Багажник сталевий.
12. Гума KENDA 20х2.5’’ (широка).
14. Фара на передній частині рами, стоп-сигнал на задній частині багажника з маячками поворотів.
15. Сигнал, кріплення для телефону на кермі.
16. Педалі складні - сталь/пластик.
17. Упаковка - коробка.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
*Показники максимальної швидкості та пробігу на одному заряді залежать від багатьох факторів і можуть відрізнятися від заявлених виробником.
Відправлення здійснюється щодня після 17:00
Доставку здійснюємо службами:
- Нова пошта
- Делівері (доставка цією службою найдешевша)
Обов'язково! Для відправки потрібно вказувати відділення тільки ВАНТАЖНЕ (більше 30 кг) Об'єм упаковки перевищує 30 кг.
Орієнтовна вартість доставки – від 1000 грн. в залежності від регіону України.
САМОВИВОЗ ОДЕСА
7-й км, Центральна стоянка магазини 316, 317, 318
Телефонуйте заздалегідь.
Переваги нашого магазину:
гарантія якості
постійним клієнтам знижки
регулярні акції та подарунки
лояльне ставлення до клієнтів
індивідуальний підхід
Ми цінуємо кожного з Вас!!)))


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 20 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність електродвигуна | 750 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Стан | Новий |
| Ємність батареї | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Основні | |
| Кількість коліс | 2 шт |
| Ємність акумулятора | 20 А·год |
- Ціна: 31 066 ₴



